Net kai Kleopatra atlieka etiketės Ybets premija vaidmenį, tai iš tiesų yra istorija apie Julijų Cezarį ir Marką Antonijų. Pripažįstu, kartais jautiesi taip, lyg kurį laiką neieškotum etiketės savyje. Tačiau Sandbrookas tai daro geriau, nuolat perteikdamas tau Kleopatros patarimus ir emocijas, pasitelkdamas savo romėnų patarimus.

Ybets premija | Kleopatra: paskutinis faraonas iš Egipto

Kanopas bando liūdnai pagarsėti dėl beprotiškų festivalių, tačiau jis taip pat buvo pastatytas šventykloje, kur buvo Serapis, naujausia Ptolemėjų Osirio forma, pomirtinio gyvenimo dievas. Jo religinis aspektas išliko Bizantijos laikais, kai krikščionių piligrimai galėjo paaukoti jo turtą, kad gautų vaistų. Viršutinė akmeninio koloso dalis yra pakelta į Abukir įlankos vidų, į šiaurės rytus nuo Aleksandrijos.

  • Vaikinas ryškiai piešia miesto, esančio atokiau nuo Aleksandrijos, paveikslą, gėlą Nilo ežerą, ir jūs suprasite, koks iš tikrųjų yra gyvenimas turėti egiptietį – ir turtingą, ir blogą.
  • Vėliau Kleopatra buvo priversta bėgti iš Egipto į Siriją, kur ji sustiprino ginkluotąsias pajėgas ir grįžo kovoti su seserimi Pelusiume, prie Egipto rytinės sienos.
  • Kleopatra sudarė sąjungą su Cezariu, ir tu su ja nugalėsi seserį, o tu būsi bendravadove Ptolemaju XIII.
  • Kleopatra, gimusi apie 69 m. pr. Kr., buvo trečia iš šešių galimų mokinių, kurių kiekvienas turėjo bendrą pažįstamą tėvą – Ptolemėjų XII.
  • Vis dėlto Kleopatros išvaizdos ypatumai, be odos atspalvio, lieka nepažįstami.

Kas daro Kleopatrą geriausiu faraonu?

  • Pasinaudodama tokiomis sąjungomis, Kleopatra pergudravo savo seseris ir galėjo apsaugoti moters vietą nuo Egipto valdžios.
  • Nesvarbu, kokia aplinka, merginos nukrypimas lėmė skaudžią pabaigą, kad padėtų Egiptui išlikti savarankiškam.
  • Kleopatra užsiminė, kad surinko rinkinį, kad galėtų pulti naujausius žudikus, tačiau nespėjo laiku pasiekti mūšio lauko.
  • Sukūrusi deivės Afroditės įvaizdį, ji atrado savo šeimos graikiškas šaknis.
  • Ji atidėjo išvykimą, pasinaudojo proga, plaukė Tarsu nuostabia barža ir į miestą įžengė kupina dovanų.

Jie priklauso nuo jų intelekto, drąsos ir nepalenkiamos širdies. Kaip ir faraono iš Egipto, Kleopatros palikimas yra puikus įrodymas apie ilgalaikį moters diktatą, priminimas apie moterį, kuri, nepaisant sunkumų, paliko ryškų ir neišdildomą pėdsaką įrašuose. Kleopatros išėjimo valdymas prasideda nuo daugybės tradicijų, po kurių seka administracinės pareigos, tokios kaip dekretų davimas, projektų valdymas ir susitikimai su valdžios institucijomis. Ji gaišdavo laiką tyrinėdama aukas, politiką, kilmę ir dialektus. Nepaisant įtempto grafiko, Kleopatra vis tiek grįždavo prie pramogų.

Kleopatra bandė gyventi Romoje nuo Julijaus Cezario laikų, kai jis buvo nužudytas.

Nepaisant ilgo Kleopatros dominavimo, istorikai teigė, kad istoriniai jos gyvenimo aprašymai yra tikslūs, ir jūs karaliausite. Nemažai pasakojimų yra iš romėnų rašytojų, kurie turėjo didelį išankstinį nusistatymą prieš Kleopatrą ir jos karalystę. Be to, pati Kleopatra galėjo prisidėti prie naujos moters gyvenimo istorijos formavimo. Ji žinoma dėl savo politinio nuovokumo ir gebėjimo paveikti visuomenės nuomonę.

Žaidimo eiga

Ybets premija

Cezaris dar kartą patvirtino Kleopatrą Egipto vadu ir su ja susiporavo, kad jos sesuo Ptolemėjas XIV laikytų naujus kaimynus maloniais (trys legionai, kuriuos vaikinas dislokavo Jungtinėse Valstijose, padėjo šiam reikalui). Nepaisant netikrų vestuvių, Cezaris ir Kleopatra leidosi į karštą romaną ir netrukus aplankė Romą, kartu su juo pasikviesdami dabartinį Ptolemėjų ir Cezarioną („Cezaris“, Juliaus sūnus). Tiesą sakant, Kleopatra su savo Egipto palyda buvo įsikūrusi kitame Cezario dvare, o Cezario žmona Kalpurnija gyveno jų namuose Romoje. Kleopatra Tėja Filopator savo laikais atrodė gana seksuali (nors žavesio kriterijai laikui bėgant pasikeitė).

Kleopatros jūrų procedūros

Pasitelkdama aljansus ir suprasdama plačią Viduržemio jūros regiono politinę šachmatų lentą, ji susigrąžintų merginos statusą, išsklaidytų bet kokias abejones ir galėtų vadovauti. Naujasis Nilas sukuria lyderę, kurios valdymas, nesvarbu, ar jį lydi spaudimas, ar ne, sugeba pertvarkyti bankus ir pakeisti istoriją. Ant didžiojo praeities gobeleno porų duomenys žavi kaip Kleopatra. Kleopatros palikimas, kupinas auksinio žavesio, politinės išminties ir aistringų romanų, atrodo beveik kaip pasaka.

Pirmieji buvo tie, kurie buvo šalia imperatoriaus ir kalbėjo apie tiesiogines pasekmes, tačiau istorija nuolat perpasakojama šimtmečius. Šiuose pasakojimuose poetai teigiamai nušviečia Julijų Cezarį, ir jūs nupiešite Antonijų, kitus romėnus, ar Marko Antonijaus įvaizdis yra drąsesnis ir gailestingesnis. Kleopatra vaizduojama kaip labai agresyvi, hedonistinė gundytoja, kuri manipuliavo vyrais, kad pasiektų savo norus. Tokie rašytojai kaip Vergilijus, Juozapas Flavijus, Plutarchas ir Kasijus Dionas sukūrė kitus karalienės portretus, tačiau tik aptarė jos meilės faktus keliems romėnams.

Abrir chat
Hola👋
¿En qué podemos ayudarte?